Yüksek Lisans

Avrupa’da kendi alanında Dünya’nın en prestijli üniversitelerinde burslu bir şekilde yüksek lisans yaparken Dünya çapında network edinip İngilizce ile en az 1 yabancı dil daha öğrenebilir ve ister akademik ister sektörel anlamda Dünya’nın kapılarını kendine aralayabilirsin.

Hollanda'da Yüksek Lisans ve Burs İmkanları

Hollanda gibi sadece Avrupa'nın değil tüm Dünya'nın refah düzeyi en yüksek ülkelerinden birisinde, bölümünüze göre Dünya Sıralamasında ilk 3'e d

İtalya'da Burs İmkanları

İtalya'da hayalinizdeki eğitimi Dünya'nın en kaliteli üniversitelerinde alırken İtalya'nın sunduğu kapsamlı Burs çalışmalarından faydalanabileceğ

Avrupa'da Burs İmkanları

Avrupa’da Yüksek Lisans ya da Lisans eğitimi alırken aynı zamanda yıllık 20.000€'ya kadar Burs alabileceğinizi biliyor muydunuz?Avrupa’nın kalitel

Zoom Meeting

EnglishTunes Yurtdışı Eğitim Merkezi olarak 2010 yılında Hollanda’da kuruluşumuzdan bu yana 10 yıldır öğrencilerimiz için en iyi organizasyonu yap

Dünyanın merkezi olan Avrupa’da Dünyanın ilk 500'deki sıralamasındaki Devlet Üniversitelerinde yüksek lisans yaparak, tüm Dünya’da geçerli bir diploma sahibi olup Avrupa’dan mesleki network edinerek Uluslarası firmalarda çalışma imkanına sahip olmak sizi de heyecanlandırmıyor mu?

ALES / YDS şartı olmadan 
İngilizce Hazırlık imkanı
Full Time çalışma izni
Uluslararası Internship (staj) imkanları
Schengen vizesi

Yüksek lisans hem akademik anlamda hem de teknik kariyer anlamında uzmanlaşmanın şüphesiz en önemli adımlarından birisidir. 


Herhangi bir işte uzmanlaşmak kavramı ise sosyal ve bilinçsel çok yönlülüğü gerektirdiği gibi  ileri seviyede ingilizce konuşup anlayabilme, teknik bir dilde okuyup yazabilme ve alanınızda teknik anlamda çok daha detaylı bilgiye sahip olmanızı gerektiriyor.ileri seviyede ingilizce konuşup anlayabilme, teknik bir dilde okuyup yazabilme ve alanınızda teknik anlamda çok daha detaylı bilgiye sahip olmanızı gerektiriyor.

Doğru şekilde uzmanlaşabilmek için de yüksek lisans sürecinizi iyi geçirmeniz gerekiyor.
Bu anlamda öncelikle kişisel ilgi alanlarınızı belirleyip hangi alanda ne amaçla yüksek lisans yapılacağının kararının net şekilde verilmiş olması gerekiyor.

Bu karardan emin olduktan sonra da hem sosyal hem de akademik anlamda sizi en ileri seviyede geliştirecek ve sektörel anlamda da doğru şekilde yönlendirip kendi yetenekleriniz doğrultusunda sizi uzmanlığa bir adım daha yaklaştıracak eğitimi alacağınız Üniversitesi’nin ve Üniversite ile birlikte size bir çok kapı açacak ve imkanlar sunacak şehrin seçimi çok büyük önem arz ediyor.

Tüm bu seçim süreçlerinde de alanında uzman ve eğitimci kimliği ile sizi şeffaf ve dürüst bir şekilde gelecek planlarınıza hayallerinize ve hedeflerinize uygun bir şekilde yönlendirececek eğitim uzmanlarına ihtiyaç duyuyorsunuz.

Bu konuda süre gelen tecrübesi ve bu güne kadar bir çok öğrencinin Yüksek Lisans hayallerine, doğru şekilde koşmasını sağlayan profesyonel EnglishTunes Yurtdışı Eğitim Uzman Kadrosu ile tüm süreci birlikte planlıyoruz.

Yüksek Lisans Programımız ile ilgili daha detaylı bilgi ve süreç için Yüksek Lisans Kitapçığımızı buradan indirebilirsiniz.