Doktora

Avrupa’da kendi alanında Dünya’nın en prestijli üniversitelerinde burslu bir şekilde yüksek lisans yaparken Dünya çapında network edinip İngilizce ile en az 1 yabancı dil daha öğrenebilir ve ister akademik ister sektörel anlamda Dünya’nın kapılarını kendine aralayabilirsin.

İtalya'da Burs İmkanları

İtalya'da hayalinizdeki eğitimi Dünya'nın en kaliteli üniversitelerinde alırken İtalya'nın sunduğu kapsamlı Burs çalışmalarından faydalanabileceğ

Avrupa'da Burs İmkanları

Avrupa’da Yüksek Lisans ya da Lisans eğitimi alırken aynı zamanda yıllık 20.000€'ya kadar Burs alabileceğinizi biliyor muydunuz?Avrupa’nın kalitel

Zoom Meeting

EnglishTunes Yurtdışı Eğitim Merkezi olarak 2010 yılında Hollanda’da kuruluşumuzdan bu yana 10 yıldır öğrencilerimiz için en iyi organizasyonu yap

Dünyanın en köklü üniversitelerinin bulunduğu, akademik ve bilimsel araştırmanın doğduğu yer olan Avrupa’da, ilk 500’te yer alan devlet üniversitelerinde alanının önde gelen, dünyaca ünlü akademisyenleri ile çalışma imkanı yakalayabilirsiniz.

 

Bilimsel üretinin merkezinde geleceğe ışık tutarak çalışmak istediğiniz alanda akademik kariyerinize başlayabilir, ve en kaliteli üniversitelerdeki akademik kadrolarda yerinizi ayırabilmek için çok önemli bir adım atabilirsiniz. Avrupa’nın akademik network’ünün ve entellektüel topluluğunun bir parçası olarak hem kariyeriniz için önemli adımlar atmış olup, hem de dünyayı değiştiren araştırmacılarla tanışma fırsatı yakalayarak kendinizi geliştirebilirsiniz.

 

Akademik olarak bu çalışmayı dünyanın en prestijli üniversitelerinde eğitim ücreti ödemeden maaşlı bir şekilde refah düzeyinizi yükseltip tamamen bilgi üretmeye odaklarak hayallerinize kavuşmak için bizimle iletişime geçin.

 

EnglishTunes Profesyonel Eğitim Danışmanları ile Doktora çalışmaları bireysel olarak çok detaylı bir şekilde planlanarak yapılır. Öncelikle EnglishTunes ekiplerinin mülakatına girer ve burada başarılı olursanız sizinle Avrupa’da Doktora Danışmanlığı konusunda bir yola çıkabiliriz. 

 

Daha detaylı bilgi ve danışmanlarımız ile bireysel planlama için başvurmayı unutmayın.