Kurumsal

Hizmetlerimiz

Akademik Araştırma ve Belge Hazırlama

Sizin hayallerinize ve verilerinize en uygun ülke, üniversite ve bölümleri tüm pencerelerden değerlendirerek beraber seçip, öncelikli alternatifimizden kabul alabilmek için de tüm başvuru evraklarının en profesyonel şekilde hazırlanması.

Burs Çalışması

Seçtiğimiz üniversite ve ülkenin Burs imkanlarını “EnglishTunes Profesyonel Burs Birimi” ile birlikte değerlendirip Burs Başvuru sürecinin beraberce planlanması ve Euro ile maddi kaynak oluşturabilmeniz.

Vize ve Oturum İzni Danışmanlığı

Gideceğiniz ülke için henüz Türkiye’de iken Vize ve o ülkeye gittikten sonra da Oturum İzni Danışmanlığı ile tüm evraklarınızın hazırlanması ve kontrolünü içermektedir. EnglishTunes Profesyonel Vize ve Oturum İzni Birimi ile bugüne kadar %100 olumlu sonuç almış bulunmaktayız.

Avrupa İçi Organizasyon ve Oryantasyon

Türkiye’de tüm işlemleriniz bittikten sonra konaklama, uçuş organizasyonu, havalimanı karşılama, konaklama yerine yerleştirme, şehir oryantasyonu, sim kartı gibi tüm organizasyon Avrupa Ofislerimizdeki Profesyonel Temsilcilerimiz tarafından yapılmaktadır.


EnglishTunes en kaliteli hizmeti en uygun şekilde sunmak için kendisini her yıl daha da geliştirerek çalışmalarını en güçlü şekilde ilerletmektedir.