Zoom Meeting


EnglishTunes Yurtdışı Eğitim Merkezi olarak 2010 yılında Hollanda’da kuruluşumuzdan bu yana 10 yıldır öğrencilerimiz için en iyi organizasyonu yapmak ve onların hayalindeki en kaliteli, aynı zamanda en uygun eğitimi organize etmek için çalışıyor ve tüm süreçlerinde beraber yürüyoruz.

Bu süreçte Avrupa’nın bir çok farklı bölgesinden üniversiteler ile bizzat temsilcilik anlaşmaları imzaladık bazı üniversitelerin ise Türkiye’deki tek resmi ofisi olarak çalışıyoruz. Bu da resmi anlamda işemlerimizi yürüttüğümüz için sizlerin işini çok ciddi kolaylaştıracağımız anlamına geliyor.

Çalıştığımız tüm Avrupa ülkelerindeki üniversitelerin tamamı Dünya Sıralamasında ilk 500’de, %100 İngilizce eğitim alacağınız, günümüz çağına uygun devlet üniversiteleridir.

Tüm bu üniversiteler, bölgeler, başvuru ve kayıt süreçleri, maliyetler ve tüm detaylı bilgileri doğru bir şekilde ücretsiz olarak sizlere ulaştırabilmek için Zoom üzerinden bir toplantı organize ettik. İlk 500 kişi ile sınırlı olacak bu seminerde sen de yerini ayırtarak ailen ile birlikte gelecekteki Dünya’ya ulaşacak Avrupa’da Eğitim köprüsü ile ilgili en doğru bilgilere ulaşabilirsin.