Kurumsal

Hakkımızda

2010’da Hollanda’da kurulan farklı, yenilikçi ve kaliteli İngilizce dil eğitimiyle de Hollanda ve Türkiye’de dil eğitiminde başarılı olan “EnglishTunes Language School” aynı zamanda yenilikçi ve vizyoner yönetim tarzı ile de bir çok öğrencinin İngilizce Eğitimini başarı ile üstlendi.

2015 yılında “EnglishTunes Global Education Center” markası ile “güven” merkezli “Uluslararası Eğitim” faaliyetlerine başladı. Yurt dışına gönderdiği öğrencileri ile sıkı bir iletişim ve takip sistemi ile öğrencilerinin başarısı için birçok yeniliklere imza attı. Kurulduğu günden bugüne kadar yüzlerce öğrenciye vermiş olduğu hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile takdir edilmiştir.

Kurucularının da yurt dışında eğitim olmasından dolayı öğrencilerimizin ihtiyaç ve potansiyellerine uygun olarak yurt dışı eğitim çözümleri üretmiş, bugüne kadar onlarca öğrencinin kaliteli, ekonomik ve uygun programlara yerleşmesini sağlamıştır.

EnglishTunes, özellikle Avrupa’da; Amsterdam, Brüksel, Floransa, Vilnius gibi şehirlerdeki kendi ofisleri, temsilcileri ve sektörün önde gelen çözüm ortakları ile dünyanın dört bir tarafında örgütlenmiş ve bu sektörde sivrilerek üst düzey hizmet kalitesine ulaşmıştır.

“EnglishTunes Sürekli Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı” ile Avrupa’nın en kaliteli ülkelerinde, Dünya sıralamasında ilk 500’deki devlet üniversitelerinde, %100 İngilizce bir şekilde Hazırlık, Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora eğitimi alabilir ve hak ettiğiniz geleceği kendinize sunabilirsiniz.

Eğitim kararları kişilerin geleceğini belirleyen önemli kararlardır. EnglihTunes olarak bu kararların alınmasındaki rolümüzün ne kadar önemli olduğunun ve bunun bize yüklemiş olduğu misyonun ne kadar büyük ve önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu anlayıştan yola çıkarak, adaylarımızın durum değerlendirmesi, potansiyel analizi, hedefleri ve ekonomik durumuna en uygun olanı ve en iyi seçenekleri sunmak ve adaylarımız için olabilecek en doğru yönlendirmeyi yapmak birinci önceliğimizdir.

Bu önemli karar aşamasında EnglishTunes GEC deneyimine ve hizmet kalitesine güvenen adaylarımızın başarılı olmaları ve takdirlerini kazanmak için var gücümüzle çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.

Avrupa'nın En Kaliteli Ülke ve Üniversiteleri

Avrupa'nın hem eğitim seviyesi hem de yaşam standardı en yüksek ülkelerinde yaşama ve Dünya Sıralamasında ilk 500'de devlet üniversitelerinde okuma imkanı.

Üniversite Kabul Avantajları

Hem Avrupa'dan hem de Türkiye'den Uzman Akademisyenler danışmanlığında en kaliteli başvuru belgelerininin beraberce hazırlanması ile kabul avantajları.

Kapsamlı Burs Çalışmaları

Öğrencilerimiz için seçilen ülke ve üniversite için mümkün olan en yüksek Burs çalışmasının vaktinde ve doğru şekilde yapılması.

Hem Yurtiçi Hem Yurtdışında Kesintisiz Hizmet

Üniversite araştırmalarının yapılıp doğru başvuru ve burs çalışmasının yapılmasından, vize ve oturum izni danışmanlığına, konaklama ve uçuş organizasyonundan havalimanı karşılama ve şehir oryantasyonuna kadar tüm süreçte yıl boyunca kesintisiz hizmet.

Samimi Aile Ortamı

EnglishTunes Profesyonel Danışman Ekibi güler yüzlü ve samimi yaklaşımları ile kariyeriniz için aldığınız bu önemli kararın tüm evrelerinde sizinle birliktedir.

%100 İade Garantisi

Sözleşmemizde de net bir şekilde yazdığı üzere öğrencilerimizle beraber belirlediğimiz üniversite alternatiflerinden kabul alamamamız durumunda tüm danışmanlık ücreti %100 iade edilecektir.