EnglishTunes Language School

    2010’da Hollanda’da kurulan farklı, yenilikçi ve kaliteli İngilizce dil eğitimiyle başarılı olan EnglishTunes Language School 2012 yılında hizmetlerini Türkiye’ye getirdi. Dil eğitimiyle başarılı olan EnglishTunes aynı zamanda disiplinli, personeli ile yakın mesafeli ve aktif yönetim tarzı ile Türkiye’de de marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.

    EnglishTunes Language School tarafından verilen eğitimler Common European Framework of Referance (CEFR) şartlarına uygun olması dolayısıyla Dünya’nın bir çok Üniversitesinde geçerli olma özelliğine sahiptir. Dünyanın ilk 1.000 sıralamasında bulunan birçok Üniversite tarafından akredite edilmiştir.

    EnglishTunes eğitim konseptimizin bir halkasını teşkil eden “EnglishTunes Language School” markası ile öğrencilerimizi Dünyanın önde gelen eğitim kurumlarında alacakları eğitim öncesi hazırlık niteliğini taşımaktadır. Öğrencilerimizi sadece İngilizce eğitimi ile değil aynı zamanda sosyo-kültürel olarak da hazırlıyoruz.

    Eğitim hayatına Türkiye’de devam etmek isteyen öğrencilerimize ise sadece sınavlarından geçecek kadar İngilizce öğrenmelerinden ziyade, ülkemizde yaygın olan “İngilizce biliyorum ama konuşamıyorum” klişesine son vermek adına ana dili İngilizce olan ve CELTA sertifikası sahibi eğitim kadromuz ile uygulamalı eğitimler vererek aşıyoruz. Böylelikle öğrencilerimizi kalitesini ispatlamış eğitim kadrosuna teslim ediyoruz. 

EnglishTunes Global Education Center

    EnglishTunes eğitim konseptinin en önemli halkası olan EnglishTunes Global Education Center markamız 2015 yılında “güven” merkezli “Uluslararası Eğitim” faaliyetlerine başladı. Yurt dışına gönderdiği öğrencileri ile sıkı bir iletişim ve takip sistemi ile öğrencilerinin başarısı için birçok yeniliklere imza attı. Kurulduğu günden bu güne kadar onlarca öğrenciye vermiş olduğu hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile takdir edilmiştir.

    EnglishTunes Global Education Center, özellikle Avrupa kıtasında kendi ofisleri, temsilcileri ve sektörün önde gelen çözüm ortakları ile dünyanın dört bir tarafında örgütlenmiş ve bu sektörde sivrilerek üst düzey hizmet kalitesine ulaşmıştır.

    EnglishTunes Global Education Center, uluslararası eğitimde geniş bir yelpaze ile hizmet sunmaktadır. Kuruluşumuzdan aşağıdaki hizmetleri alabilirsiniz:

  • Dünya Üniversitelerinde Dil Eğitimi
  • Dünya Üniversitelerinde Lisans Eğitimi
  • Dünya Üniversitelerinde Master Eğitimi
  • Sertifika ve Meslek edindirme programları
  • EnglishTunes GEC exclusive gençlik kamplarıEnglishTunes Eduversium


© 2018 English Tunes. Tüm Hakları Saklıdır.