2010’da Hollanda’da kurulan farklı, yenilikçi ve kaliteli İngilizce dil eğitimiyle başarılı olan “EnglishTunes Language School” 2012’de hizmetlerini Türkiye’ye getirdi. Dil eğitiminde başarılı olan “EnglishTunes Language School” aynı zamanda disiplinli, personeli ile dar mesafeli ve aktif yönetim tarzı ile Türkiye’de de marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.

2015 yılında “EnglishTunes Global Education Center” markası ile “güven” merkezli “Uluslararası Eğitim” faaliyetlerine başladı. Yurt dışına gönderdiği öğrencileri ile sıkı bir iletişim ve takip sistemi ile öğrencilerinin başarısı için birçok yeniliklere imza attı. Kurulduğu günden bu güne kadar onlarca öğrenciye vermiş olduğu hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile takdir edilmiştir.

Kurucularının da yurt dışında eğitim olmasından dolayı öğrencilerimizin ihtiyaç ve potansiyellerine uygun olarak yurt dışı eğitim çözümleri üretmiş, bugüne kadar onlarca öğrencinin kaliteli, ekonomik ve uygun programlara yerleşmesini sağlamıştır.

EnglishTunes GEC, özellikle Avrupa kıtasında kendi ofisleri, temsilcileri ve sektörün önde gelen çözüm ortakları ile dünyanın dört bir tarafında örgütlenmiş ve bu sektörde sivrilerek üst düzey hizmet kalitesine ulaşmıştır.

EnglishTunes GEC, uluslararası eğitimde geniş bir yelpaze ile hizmet sunmaktadır. Kuruluşumuzdan aşağıdaki hizmetleri alabilirsiniz:

  •         Dünya Üniversitelerinde Dil Eğitimi
  •         Dünya Üniversitelerinde Lisans Eğitimi
  •         Dünya Üniversitelerinde Master Eğitimi
  •         Sertifika ve Meslek edindirme programları
  •         EnglishTunes GEC exclusive gençlik kampları


Eğitim kararları kişilerin geleceğini belirleyen önemli kararlardır. EnglihTunes GEC olarak bu kararların alınmasındaki rolümüzün ne kadar önemli olduğunun ve bunun bize yüklemiş olduğu misyonun ne kadar büyük ve önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu anlayıştan yola çıkarak, adaylarımızın durum değerlendirmesi, potansiyel analizi, hedefleri ve ekonomik durumuna en uygun olanı ve en iyi seçenekleri sunmak ve adaylarımız için olabilecek en doğru yönlendirmeyi yapmak birinci önceliğimizdir.

Bu önemli karar aşamasında EnglishTunes GEC deneyimine ve hizmet kalitesine güvenen adaylarımızın başarılı olmaları ve takdirlerini kazanmak için var gücümüzle çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.

 

Leave The Country / Live the Language
© 2018 English Tunes. Tüm Hakları Saklıdır.