blog-01

Dünyanın ilk 1.000 sıralamasındaki Avrupa üniversitelerinde yüksek lisans yapmak istersin değil mi? Hem de ALES ve YDS şartı olmadan.

Hem mesleki anlamda kendini geliştirebilmek için hem de akademik yolda üstün başarılar elde edebilmek için iyi bir yüksek lisans yapmak gerekir. İyi bir yüksek lisansın da belli kriterleri vardır. Gerçekten kaliteli ve kendisini kanıtlamış uluslararası makale ve teknik yayınlara çok rahat ulaşıp anlayabileceğiniz dilde eğitim ile yüksek lisans eğitiminizi Avrupa'daki üniversitelerden birinde tamamlayabilirsiniz. Sadece bununla da yetmiyor mesleğinizde dünyadan kopmamak için mesleki anlamda uluslararası network de edinmelisiniz.

Son olarak size geniş bir perspektif çizerek üstün bir vizyon katması gerekiyor. Üzülmeyin tüm bunları tek pakette bulabileceğiniz bir yer elbette var.

Yüksek lisans şartları, koşulları ve başvuru sürecini ayrıntılı bir şekilde dinlemek için kurucumuz Tuncay Bey'i dinlemenizi tavsiye ediyoruz.


Hemen harekete geçin ve neresi olduğunu öğrenmek için başvuru linkini tıklayın, bizler de ayrıntılı bilgi için sizinle iletişime geçelim.

© 2018 English Tunes. Tüm Hakları Saklıdır. Designed By Alcorp