blog-01

English Tunes Global Education Center

Yaz Dil ve Gençlik Kampı

23 Temmuz & 4 Ağustos 2018  Riga/Letonya


Bu yaz döneminde Baltık ülkelerinin incisi Letonya'da unutulmaz  bir gençlik kampı sizleri bekliyor. Kamp boyunca dil eğitiminin yanı sıra dünyanın dört bir tarafından gelecek olan gençlerle beraber yeni arkadaşlıklar kuracak ve birçok faaliyete beraber katılacaksınız.

Kapsam:

    - Gençlik ve İngilizce dil kampına Amerika, İngiltere, Letonya, Estonya, Finlandiya, Norveç, Almanya, İtalya ve Türkiye'den toplamda 70 öğrenci katılım sağlayacaktır.

    - Dil kampı süresince ana dili İngilizce olan eğitmenler eşiliğinde faaliyetler yürütülecek.

    - Kamp iki hafta sürecek olup konaklama Jurmala kentinde doğa ile iç içe bir konumda olan bir otelde gerçekleştirilecektir.

  Uygulama:

    - Gençlik ve İngilizce dil kampı klasik sınıf temelli eğitimden ziyade gençlerin aktif bir şekilde yabancı dillerini kullanabilecekleri yöntem ve teknikler ile uygulanacaktır.

    - Eğitimler sırasında katılımcı gençler farklı ülkelerden gelen öğrencilerle beraber grup çalışmaları yapacaktır.

    - Kamp boyunca öğrencilerin ilgilerine göre bireysel sanatsal eğitimler düzenlenecektir. 


    Konaklama: 

Eğitim ve kamp boyunca öğrenciler Riga'nın Baltık denizindeki muhteşem plajına konumlanmış bir merkezde konaklayacaklar. Konaklama ikişier ikişilik odalarda sağlanacaktır ve dil becerilerini geliştirebilmek adına her öğrencinin oda arkadaşı farklı ülkeden gelen bir öğrenci olacak. 
© 2018 English Tunes. Tüm Hakları Saklıdır.