AVRUPA ÜNIVERSITE ZİYARETLERİ

AVRUPA ÜNİVERSİTE DENEYİMİÜniversiteleri ve Şehirleri yerinde inceleme TARİH 27 Ocak / 2 Şubat 2019ÜLKELER Letonya / Riga Litvanya / Vilnus - Kaunas KATILIMCILAR Lise 3-4 ve MezunlarKONTENJAN 10 KişiLETONYA Letonya’nın başkenti olan Riga’nın nüfusu 641.000’dir. Ülkenin toplam nüfusu ise 1.95 milyondur. Özellikle mimarisi ile dikkat çeken başkent aynı zamanda kültürel zenginlikleri ve ekonomik gelişimi ile de dikkat çekmektedir. Une..

Devam
Sömestr Yabancı Dil Kampı

Kış Kampı’nda Turiba Deneyimine Hazır mısınız ?TARİH 20Ocak / 20 Şubat 2019 ÜLKE Letonya / Riga ÜNİVERSİTE Turiba University KONTENJAN 15 KişiSİZLERİ DE BEKLİYORUZ... LETONYA Letonya’nın başkenti olan Riga’nın nüfusu 641.000’dir. Ülkenin toplam nüfusu ise 1.95 milyondur. Özellikle mimarisi ile dikkat çeken başkent aynı zamanda kültürel zenginlikleri ve ekonomik gelişimi ile de dikkat çekmektedir. Unesco tarafından koruma alt..

Devam
''WINTER CAMP ''

Youth Winter CampLeadership & Science(Liderlik ve Bilim) TARİH 19 Ocak / 2 Şubat 2019ÜLKE Letonya / Riga KATILIMCILAR 12– 17 yaş gurubuKONTENJAN 10 Kişi LETONYA / RİGA Letonya’nın başkenti olan Riga’nın nüfusu 641.000’dir. Ülkenin toplam nüfusu ise 1.95 milyondur. Özellikle mimarisi ile dikkat çeken başkent aynı zamanda kültürel zenginlikleri ve ekonomik gelişimi ile de dikkat çekmektedir. Unesco tarafın..

Devam
BİREBİR VIP DİL EĞİTİMİ PROGRAMLARIMIZ BAŞLADI!

İngilizce dil seviyenizi biliyor musunuz?Peki ya ingilizceniz hedefleriniz için ne kadar yeterli?Daha önce dil öğrenmek konusunda onca çabanıza rağmen iyi bir yabancı dil bilmemek sizin hatanız değil! Sizi anlıyoruz ve size özel birebir “VIP” programlarımızla beraber dil öğrenmeniz için bütün sorumluluğu üstleniyoruz.Sadece ilk adımı atın ve bize ulaşın , ihtiyaç ve eksiklerinizi beraber tamamlayalım...Dilerseniz kendi arkadaş grubunuzla k..

Devam
TÜRKİYE'DE BAŞLA AVRUPA'DA TAMAMLA

Burada yürümeyi, Avrupa’da koşmayı öğretiyoruz. Aşağıdaki cümleleri sürekli sizde kendinize fısıldıyor musunuz? · Anlıyorum ama konuşamıyorum · İmkanım olsa yurtdışında öğrenirim · Dil bilgisini yapıyorum ama kelimeleri unutuyorum · Bilsem ne olacak, kiminle konuşacağım ? Bunları söylemeniz çok normal çünkü Türkiye’deki Dil eğitimi ile ilgili temel sorun ve şikayetler bunlar. Kendinize haksızlık yapmayın. Bütün bu be..

Devam
AVRUPA'DA ÜNİVERSİTE HAZIRLIK EĞİTİMİ

DÜNYANIN SAYILI ÜNİVERSİTELERİNDE HAZIRLIK EĞİTİMİEğitiminize Türkiye'de ya da yurt dışında devam edecek öğrencilerimiz Lisans öncesi bir hazırlık eğitimi almak durumundadırlar.EnglishTunes olarak Lisans eğitiminizin hazırlık eğitimini dünyanın önde gelen üniversitelerinde sağlıyoruz. Bu sayede ister hazırlık eğitiminizden sonra Türkiye'ye dönüp Lisans eğitiminize devam edebilir, isterseniz de Üniversite eğitimine yurt dışında devam edebileceksin..

Devam
RİGA TEKNİK ÜNİVERSİTESİNDE HAZIRLIK EĞİTİMİ

DÜNYANIN SAYILI TEKNİK ÜNİVERSİTESİNDE HAZIRLIK EĞİTİMİEğitiminize Türkiye'de ya da yurt dışında devam edecek öğrencilerimiz Lisans öncesi bir hazırlık eğitimi almak durumundadırlar.EnglishTunes olarak Lisans eğitiminizin hazırlık eğitimini dünyanın önde gelen üniversitelerinde sağlıyoruz. Bu sayede ister hazırlık eğitiminizden sonra Türkiye'ye dönüp Lisans eğitiminize devam edebilir, isterseniz de Üniversite eğitimine yurt dışında devam edebi..

Devam
BÖLÜMÜNÜ AVRUPA'YA NAKİL EDİYORUZ !

EĞİTİMİNE KALDIĞIN YERDEN AVRUPA'DA DEVAM ETME FIRSATI SUNUYORUZ !!Üniversiteyi okuduğun şehirden memnun mu değilsin?İstediğin üniversitede okumuyor musun?Okuduğun üniversite, bölüm ve sınıf fark etmeksizin bu zamana kadar aldığın derslerini geçerli saydırarak eğitimine yurt dışında seçeceğin bir üniversitede kaldığın yerden devam edebileceğini biliyor muydun ?EnglishTunes GEC'in gerçekleştirdiği büyük uluslar arası anlaşmalarla artık eğitimine k..

Devam
GİT, YAŞA, GÖR VE KARAR VER !

Yurt dışında üniversite okuma kararının ne kadar önemli ve zor bir dönemden geçen karar olduğunu biliyoruz.EnglishTunes GEC size buna benzer birçok soruyu yerinde görerek, yaşayarak ve deneyimleyerek cevaplama fırsatı sunuyor. Bunu Letonya'nın başkenti Riga'da 2 ay hem yaşayarak hem de ülkenin en önemli üniversitelerinden olan Turiba Üniversitesi'nde İngilizce eğitimi vererek sunuyoruz. 05/07/2018- 30/08/2018 tarihleri arasında gerçekleşecek..

Devam
BU YAZ UNUTULMAZ OLACAK!

Youth Summer Camp-Leadership-Tarih22 Temmuz – 3 Ağustos 2018ÜlkeEstonya / TalinOrganizasyonLinktursEnglishTunes GECKatılımcılar 13 – 17 yaş gurubuGenel TanımYaz gençlik kampı, liderlik teması üzerinde sarmal bir programla hazırlanmış olan, katılımcıların kültürel kavramları keşfetmelerine ve bireysel liderlik becerileri konusunda yeteneklerini belirleme şansına sahip olmalarını sağlayacak yoğun bir deneyi..

Devam
TEACHER TRAINING "NON-FORMAL EDUCATION"

The Power of Non Formal EducationTraining Course16-22 July 2018University of Latvia Riga,Latvia - Helsinki, FinlandImproving the impact of Non Formal Education (NFE), principles and methods in empowering young people as real actors of the society and building bridges between different educational methods, approaches or reflections.Why this Training Course- To stimulate the participants to feel and reflect about the power of non-formal education (..

Devam
YAZ OKULU DİL PROGRAMI

Uzun süredir İngilizce öğrenmek isteyenler, sizlerin isteği üzerine kaçırılmayacak bir paket program hazırladık.Kaliteli eğitim kadromuz ,sıcak ve sevecen etkinliklerimizle beraber yazı en iyi şekilde geçirmek için Yaz Kursumuzasende katıl.İhtiyacınıza ve Seviyenize göre en uygun Eğitimi MetoduPamukkale Üniversitesi Yaz Okulu Programına göre Tasarlanmış Haftalık Program8-10 Kişilik SınıflarSeviyenize göre 80 – 96 Saatlik Eğitim 20 Saaat Spea..

Devam
© 2018 English Tunes. Tüm Hakları Saklıdır.