Bilgilendirme ve Kayıt Günleri

Çocuklarımız çok uzun zamandır hayallerini kurdukları Üniversiteleri ve bölümleri kazanmak için büyük gayretler sarf etmekteler. Lakin Türkiye gerçeklerini de göz önünde bulundurduğumuzda bunun çok da kolay bir iş olmadığını hepimiz bilmekteyiz.Her yıl 3 milyona yakın Üniversite adayı TYT ve AYT sınavlarına girmekte ve her yıl ortala %5 öğrenci (17-20 bin) istediği ve hayalini kurduğu Üniversitelere ve bölümlere yerleşebilmektedir.Bu rakamla..

Devam
YÜKSEK LİSANS

Dünyanın ilk 1.000 sıralamasındaki Avrupa Üniversitelerinde Yüksek Lisans yapmak istersin değil mi? Hem de ALES ve YDS şartı olmadan.Hem mesleki anlamda kendini geliştirebilmek için hem de akademik yolda üstün başarılar elde edebilmek için iyi bir Yüksek Lisans yapmak gerekir. İyi bir yüksek lisansın da belli kriterleri vardır. Gerçekten kaliteli ve kendisini kanıtlamış uluslararası makale ve teknik yayınlara çok rahat ulaşıp anlayabileceği..

Devam
BÖLÜMÜNÜ AVRUPA'YA NAKİL EDİYORUZ !

Türkiye’de istediğin bölümü mü okuyorsun ? Malesef öğrencilerin %82’si istemedikleri bir bölümde %93’ü ise istemedikleri bir şehirde okuyorlar. Kaderinize razı olmayın kaderinizi kendiniz belirleyin. Türkiye’de istemediğiniz bir üniversitede olabilirsiniz. Avrupa’da Dünya’nın en iyi ilk 1.000 sıralmasına giren üniversitelerinde ingilizce eğitimle istediğiniz bölüme geçiş yapabilir ve Türkiye’de aldığınız tüm ortak derslerinizi saydırabilir..

Devam
LETONYA'DA YAZ YABANCI DİL KAMPI

Biz yaz için hazırız, Peki ya siz?ÜLKELetonya / RigaÜNİVERSİTETuriba UniversityKONTENJAN 15 KişiSİZLERİ DE BEKLİYORUZ...LETONYA Letonya’nın başkenti olan Riga’nın nüfusu 641.000’dir. Ülkenin toplam nüfusu ise 1.95 milyondur. Özellikle mimarisi ile dikkat çeken başkent aynı zamanda kültürel zenginlikleri ve ekonomik gelişimi ile de dikkat çekmektedir. Unesco tarafından koruma altına alınmış olan “Old Town” farklı Art Nouveau mimarisi ve ha..

Devam
PAÜ İTİRAF ORTAK CANLI YAYIN ÇEKİLİŞİ!

Size bir itirafımız var, çayları demleyin!18 Aralık salı günü saat 22.30'da Englishtunes ve Paü İtiraf ortak canlı yayınımızda birbirinden güzel sürprizlerimiz olacak🎁Avrupa’da eğitim imkanları, yabancı dil eğitimi gibi bir çok konu hakkında merak ettiğiniz bütün sorularınızı cevaplamak için orda olacağız.Belki de gelecek planlarınızı pozitif değiltirecek bu mini sohbetimizde, bizi yalnız bırakmayan arkadaşlarımız arasından yapacağımız çekilişle..

Devam
AVRUPA ÜNIVERSITE ZİYARETLERİ

AVRUPA ÜNİVERSİTE DENEYİMİÜniversiteleri ve Şehirleri yerinde inceleme TARİH 27 Ocak / 2 Şubat 2019ÜLKELER Letonya / Riga Litvanya / Vilnus - Kaunas KATILIMCILAR Lise 3-4 ve MezunlarKONTENJAN 10 KişiLETONYA Letonya’nın başkenti olan Riga’nın nüfusu 641.000’dir. Ülkenin toplam nüfusu ise 1.95 milyondur. Özellikle mimarisi ile dikkat çeken başkent aynı zamanda kültürel zenginlikleri ve ekonomik gelişimi ile de dikkat çekmektedir. Une..

Devam
Sömestr Yabancı Dil Kampı

Kış Kampı’nda Turiba Deneyimine Hazır mısınız ?TARİH 20Ocak / 20 Şubat 2019 ÜLKE Letonya / Riga ÜNİVERSİTE Turiba University KONTENJAN 15 KişiSİZLERİ DE BEKLİYORUZ... LETONYA Letonya’nın başkenti olan Riga’nın nüfusu 641.000’dir. Ülkenin toplam nüfusu ise 1.95 milyondur. Özellikle mimarisi ile dikkat çeken başkent aynı zamanda kültürel zenginlikleri ve ekonomik gelişimi ile de dikkat çekmektedir. Unesco tarafından koruma alt..

Devam
ÇİFTE KUMRULAR! 14 ŞUBAT HEDİYENİZ BURADA.

Englishtunes’dan 14 şubat HEDİYESİ 🎁 ÇİFTE KUMRULARA TEK FİYAT!Sevgilinizle yılın en romantik ve eğitim dolu sevgililer günü için hazır olun.Aşıkların şehri Riga’da unutulmaz bir sevgililer günü yaşayın.❤İlk 5 şanslı çiftimize harika bir haberimiz var...Letonya Riga’da, Turiba Üniversitesi’nde gerçekleştireceğimiz 20 ocak-20 şubat tarihleri arasında 1 aylık dil eğitim programımıza katılan ilk şanslı 5 çiftimizden biri olun , sevgilinizi ücretsiz..

Devam
BİREBİR VIP DİL EĞİTİMİ PROGRAMLARIMIZ BAŞLADI!

İngilizce dil seviyenizi biliyor musunuz?Peki ya ingilizceniz hedefleriniz için ne kadar yeterli?Daha önce dil öğrenmek konusunda onca çabanıza rağmen iyi bir yabancı dil bilmemek sizin hatanız değil! Sizi anlıyoruz ve size özel birebir “VIP” programlarımızla beraber dil öğrenmeniz için bütün sorumluluğu üstleniyoruz.Sadece ilk adımı atın ve bize ulaşın , ihtiyaç ve eksiklerinizi beraber tamamlayalım...Dilerseniz kendi arkadaş grubunuzla k..

Devam
AVRUPA'DA ÜNİVERSİTE HAZIRLIK EĞİTİMİ

ÜLKE Litvanya - KaunasÜNİVERSİTEVytautas Magnus UniversityBÖLÜMHazırlıkSÜRE 1 veya 2 Dönem SİZLERİ DE BEKLİYORUZ...DÜNYANIN SAYILI ÜNİVERSİTELERİNDE HAZIRLIK EĞİTİMİEğitiminize Türkiye'de ya da yurt dışında devam edecek öğrencilerimiz Lisans öncesi bir hazırlık eğitimi almak durumundadırlar.EnglishTunes olarak Lisans eğitiminizin hazırlık eğitimini dünyanın önde gelen üniversitelerinde sağlıyor..

Devam
RİGA TEKNİK ÜNİVERSİTESİNDE HAZIRLIK EĞİTİMİ

ÜLKE Letonya / RigaÜNİVERSİTERiga Technical UniversityBÖLÜMHazırlıkSÜRE1 veya 2 Dönem SİZLERİ DE BEKLİYORUZ...DÜNYANIN SAYILI TEKNİK ÜNİVERSİTESİNDE HAZIRLIK EĞİTİMİEğitiminize Türkiye'de ya da yurt dışında devam edecek öğrencilerimiz Lisans öncesi bir hazırlık eğitimi almak durumundadırlar.EnglishTunes olarak Lisans eğitiminizin hazırlık eğitimini dünyanın önde gelen üniversitelerinde sağlıyoruz. Bu sayede ister ha..

Devam
GİT, YAŞA, GÖR VE KARAR VER !

Yurt dışında üniversite okuma kararının ne kadar önemli ve zor bir dönemden geçen karar olduğunu biliyoruz.EnglishTunes GEC size buna benzer birçok soruyu yerinde görerek, yaşayarak ve deneyimleyerek cevaplama fırsatı sunuyor. Bunu Letonya'nın başkenti Riga'da 2 ay hem yaşayarak hem de ülkenin en önemli üniversitelerinden olan Turiba Üniversitesi'nde İngilizce eğitimi vererek sunuyoruz. 05/07/2018- 30/08/2018 tarihleri arasında gerçekleşecek..

Devam
© 2018 English Tunes. Tüm Hakları Saklıdır.