İNGİLİZCE HAZIRLIK

Genel Tanıtım:Riga Teknik Üniversitesi bünyesinde 1 Dönem ya da 1 Yıl sürecek olan ve genel İngilizce eğitimini içeren bir programdır. Genel bir İngilizce Belirleme Sınavı ile Üniversite’ye kabul edilecek olan lise mezunu öğrenciler, 1 veya 2 eğitim öğretim dönemi sürecek olan İngilizce hazırlık yılı eğitimi alacaklar ve istedikleri bir bölüm için yine ilgili sınav ve mülakatları takiben lisans ya da yüksek lisans eğitimlerine devam edebilecekler..

Devam
Avrupa'da Lisans

Lisans eğitimi size ömrünüzün sonuna kadar yapmak istediğiniz meslek ile ilgili size tüm fırsatları açacak, gerekli yetkinlikleri kazandıracak, mesleki teknik eğitimi verip aynı zamanda da mesleki çevre edinmenizi sağlayacak olan eğitimdir.Peki, mesleki yeterlilik için ne gerekiyor?Bu soru yüzlerce yıldır sorulmakla birlikte cevabı da konjonktüre uygun şekilde sürekli değişmektedir.Günümüz çağında ve öngörülen gelecekte mesleki yeterlilik için te..

Devam
Avrupa'da Yüksek Lisans

Avrupa’da Dünyanın ilk 1.000 sıralamasındaki Devlet Üniversitelerinde yüksek lisans yapmak, tüm Dünya’da geçerli bir diploma sahibi olup Avrupa’dan mesleki network edinmek ve üst düzey İngilizce’ye sahip olmak istiyoruz.Hem de ALES ve YDS şartı olmadan.Yüksek lisans hem akademik anlamda hem de teknik kariyer anlamında uzmanlaşmanın şüphesiz en önemli adımlarından birisidir.Herhangi bir işte uzmanlaşmak kavramı ise sosyal ve bilinçsel çok yönlülüğ..

Devam
Hazırlık Eğitimini Amerika'da Al

Devlet Lise Değişim ProgramlarıDünyaya kuş bakışı bakmak için kendinizi eğitin, her şeyin ne kadar küçük ve önemsiz olduğunu göreceksiniz.Ernest HemingwayMilli Eğitim Bakanlığı’ndan onaylı olanlise değişim programları14 ile 18 yaş aralığındaki lise öğrencileri için sunulmaktadır. Bu programlarla öğrenciler Türkiye’de sene kaybetmeden, yurt dışında eğitim alma imkanı elde ederler. Bu programlar sayesinde Türk öğrenciler yurt dışında seçkin liseler..

Devam
Kuzey Avrupa Yaz Dil Kampı

Riga Technical UniversityNorth Europe Summer Language Camp( Kuzey Avrupa Yaz Dil Kampı)03 Ağustos - 11 Eylül 2020Ülkeler: Letonya, İsveç, Finlandiya, EstonyaGenel TanıtımProgram, Kuzey Avrupa yaz dil kampı Letonya’da bulunan ve dünya sıralamasında ilk 500’de yer alan ve bir devlet üniversitesi olan Riga Teknik Üniversitesi’nin bizzat kendisinin düzenlemiş olduğu İngilizce dil eğitiminin ve sosyal faaliyetlerin bulunduğu bir dil ve kültür kampıdır..

Devam
İngilizce Hazırlık Yılı

Normal 0 false false false EN-US JA X-NONE ..

Devam
2019 YAZ DİL KAMPI

Riga Technical UniversitySummer SchoolYoğunlaştırılmış İngilizce Programı5 Ağustos – 25 Ağustos 2019Genel Tanıtım RTU Yaz Okulu Letonya’nın başkenti olan Riga’da, Riga Teknik Üniversitesi’nde tamamen lise öğrencilerine hitap etmekle birlikte, 5 Ağustos-25 Ağustos tarihleri arasında 3 hafta sürecek olan uluslararası bir İngilizce eğitim programıdır. Dünyanın dört bir tarafından gelecek olan öğrenciler ile birlikte, karma sınıflarda, ana dil..

Devam
BÖLÜMÜNÜ AVRUPA'YA NAKİL EDİYORUZ !

Türkiye’de istediğin bölümü mü okuyorsun? Maalesef öğrencilerin %82’si istemedikleri bir bölümde, %93’ü ise istemedikleri bir şehirde okuyorlar. Kaderini kendin belirle. Türkiye’de istemediğin bir üniversitede olabilirsin. Avrupa’da Dünya’nın en iyi ilk 1.000 sıralamasına giren üniversitelerinde İngilizce eğitimle istediğin bölüme geçiş yapabilir ve Türkiye’de aldığın tüm ortak derslerini saydırabilirsin. İngilizceni yeterli hissetmi..

Devam
LETONYA'DA YAZ YABANCI DİL KAMPI

Biz yaz için hazırız, Peki ya siz?ÜLKELetonya / RigaÜNİVERSİTETuriba UniversityKONTENJAN20 KişiSİZLERİ DE BEKLİYORUZ...LETONYA Letonya’nın başkenti olan Riga’nın nüfusu 641.000’dir. Ülkenin toplam nüfusu ise 1.95 milyondur. Özellikle mimarisi ile dikkat çeken başkent aynı zamanda kültürel zenginlikleri ve ekonomik gelişimi ile de dikkat çekmektedir. Unesco tarafından koruma altına alınmış olan “Old Town” farklı Art Nouveau mimarisi ve hare..

Devam
PAÜ İTİRAF ORTAK CANLI YAYIN ÇEKİLİŞİ!

Size bir itirafımız var, çayları demleyin!18 Aralık salı günü saat 22.30'da Englishtunes ve Paü İtiraf ortak canlı yayınımızda birbirinden güzel sürprizlerimiz olacak🎁Avrupa’da eğitim imkanları, yabancı dil eğitimi gibi bir çok konu hakkında merak ettiğiniz bütün sorularınızı cevaplamak için orda olacağız.Belki de gelecek planlarınızı pozitif değiltirecek bu mini sohbetimizde, bizi yalnız bırakmayan arkadaşlarımız arasından yapacağımız çe..

Devam
AVRUPA ÜNIVERSITE ZİYARETLERİ

AVRUPA ÜNİVERSİTE DENEYİMİÜniversiteleri ve Şehirleri yerinde inceleme TARİH 27 Ocak / 2 Şubat 2019ÜLKELER Letonya / Riga Litvanya / Vilnus - Kaunas KATILIMCILAR Lise 3-4 ve MezunlarKONTENJAN 10 KişiLETONYA Letonya’nın başkenti olan Riga’nın nüfusu 641.000’dir. Ülkenin toplam nüfusu ise 1.95 milyondur. Özellikle mimarisi ile dikkat çeken başkent aynı zamanda kültürel zenginlikleri ve ekonomik gelişimi ile de dikkat çekmektedir. Une..

Devam
Sömestr Yabancı Dil Kampı

Kış Kampı’nda Turiba Deneyimine Hazır mısınız ?TARİH 20Ocak / 20 Şubat 2019 ÜLKE Letonya / Riga ÜNİVERSİTE Turiba University KONTENJAN 15 KişiSİZLERİ DE BEKLİYORUZ... LETONYA Letonya’nın başkenti olan Riga’nın nüfusu 641.000’dir. Ülkenin toplam nüfusu ise 1.95 milyondur. Özellikle mimarisi ile dikkat çeken başkent aynı zamanda kültürel zenginlikleri ve ekonomik gelişimi ile de dikkat çekmektedir. Unesco tarafından koruma alt..

Devam
© 2018 English Tunes. Tüm Hakları Saklıdır. Designed By Alcorp