Kuzey Avrupa Yaz Dil Kampı

Riga Technical UniversityNorth Europe Summer Language Camp( Kuzey Avrupa Yaz Dil Kampı)18 Temmuz - 30 Ağustos 2020Ülkeler: Letonya, İsveç, Finlandiya, EstonyaGenel TanıtımProgram, Kuzey Avrupa yaz dil kampı Letonya’da bulunan ve dünya sıralamasında ilk 500’de yer alan ve bir devlet üniversitesi olan Riga Teknik Üniversitesi’nin bizzat kendisinin düzenlemiş olduğu İngilizce dil eğitiminin ve sosyal faaliyetlerin bulunduğu bir dil ve kültür kampıdı..

Devam
İngilizce Hazırlık Yılı

Normal 0 false false false EN-US JA X-NONE ..

Devam
2019 YAZ DİL KAMPI

Riga Technical UniversitySummer SchoolYoğunlaştırılmış İngilizce Programı5 Ağustos – 25 Ağustos 2019Genel Tanıtım RTU Yaz Okulu Letonya’nın başkenti olan Riga’da, Riga Teknik Üniversitesi’nde tamamen lise öğrencilerine hitap etmekle birlikte, 5 Ağustos-25 Ağustos tarihleri arasında 3 hafta sürecek olan uluslararası bir İngilizce eğitim programıdır. Dünyanın dört bir tarafından gelecek olan öğrenciler ile birlikte, karma sınıflarda, ana dil..

Devam
YÜKSEK LİSANS

Dünyanın ilk 1.000 sıralamasındaki Avrupa üniversitelerinde yüksek lisans yapmak istersin değil mi? Hem de ALES ve YDS şartı olmadan.Hem mesleki anlamda kendini geliştirebilmek için hem de akademik yolda üstün başarılar elde edebilmek için iyi bir yüksek lisans yapmak gerekir. İyi bir yüksek lisansın da belli kriterleri vardır. Gerçekten kaliteli ve kendisini kanıtlamış uluslararası makale ve teknik yayınlara çok rahat ulaşıp anlayabileceği..

Devam
BÖLÜMÜNÜ AVRUPA'YA NAKİL EDİYORUZ !

Türkiye’de istediğin bölümü mü okuyorsun? Maalesef öğrencilerin %82’si istemedikleri bir bölümde, %93’ü ise istemedikleri bir şehirde okuyorlar. Kaderini kendin belirle. Türkiye’de istemediğin bir üniversitede olabilirsin. Avrupa’da Dünya’nın en iyi ilk 1.000 sıralamasına giren üniversitelerinde İngilizce eğitimle istediğin bölüme geçiş yapabilir ve Türkiye’de aldığın tüm ortak derslerini saydırabilirsin. İngilizceni yeterli hissetmi..

Devam
LETONYA'DA YAZ YABANCI DİL KAMPI

Biz yaz için hazırız, Peki ya siz?ÜLKELetonya / RigaÜNİVERSİTETuriba UniversityKONTENJAN20 KişiSİZLERİ DE BEKLİYORUZ...LETONYA Letonya’nın başkenti olan Riga’nın nüfusu 641.000’dir. Ülkenin toplam nüfusu ise 1.95 milyondur. Özellikle mimarisi ile dikkat çeken başkent aynı zamanda kültürel zenginlikleri ve ekonomik gelişimi ile de dikkat çekmektedir. Unesco tarafından koruma altına alınmış olan “Old Town” farklı Art Nouveau mimarisi ve hare..

Devam
PAÜ İTİRAF ORTAK CANLI YAYIN ÇEKİLİŞİ!

Size bir itirafımız var, çayları demleyin!18 Aralık salı günü saat 22.30'da Englishtunes ve Paü İtiraf ortak canlı yayınımızda birbirinden güzel sürprizlerimiz olacak🎁Avrupa’da eğitim imkanları, yabancı dil eğitimi gibi bir çok konu hakkında merak ettiğiniz bütün sorularınızı cevaplamak için orda olacağız.Belki de gelecek planlarınızı pozitif değiltirecek bu mini sohbetimizde, bizi yalnız bırakmayan arkadaşlarımız arasından yapacağımız çe..

Devam
AVRUPA ÜNIVERSITE ZİYARETLERİ

AVRUPA ÜNİVERSİTE DENEYİMİÜniversiteleri ve Şehirleri yerinde inceleme TARİH 27 Ocak / 2 Şubat 2019ÜLKELER Letonya / Riga Litvanya / Vilnus - Kaunas KATILIMCILAR Lise 3-4 ve MezunlarKONTENJAN 10 KişiLETONYA Letonya’nın başkenti olan Riga’nın nüfusu 641.000’dir. Ülkenin toplam nüfusu ise 1.95 milyondur. Özellikle mimarisi ile dikkat çeken başkent aynı zamanda kültürel zenginlikleri ve ekonomik gelişimi ile de dikkat çekmektedir. Une..

Devam
Sömestr Yabancı Dil Kampı

Kış Kampı’nda Turiba Deneyimine Hazır mısınız ?TARİH 20Ocak / 20 Şubat 2019 ÜLKE Letonya / Riga ÜNİVERSİTE Turiba University KONTENJAN 15 KişiSİZLERİ DE BEKLİYORUZ... LETONYA Letonya’nın başkenti olan Riga’nın nüfusu 641.000’dir. Ülkenin toplam nüfusu ise 1.95 milyondur. Özellikle mimarisi ile dikkat çeken başkent aynı zamanda kültürel zenginlikleri ve ekonomik gelişimi ile de dikkat çekmektedir. Unesco tarafından koruma alt..

Devam
ÇİFTE KUMRULAR! 14 ŞUBAT HEDİYENİZ BURADA.

Englishtunes’dan 14 şubat HEDİYESİ 🎁 ÇİFTE KUMRULARA TEK FİYAT!Sevgilinizle yılın en romantik ve eğitim dolu sevgililer günü için hazır olun.Aşıkların şehri Riga’da unutulmaz bir sevgililer günü yaşayın.❤İlk 5 şanslı çiftimize harika bir haberimiz var...Letonya Riga’da, Turiba Üniversitesi’nde gerçekleştireceğimiz 20 ocak-20 şubat tarihleri arasında 1 aylık dil eğitim programımıza katılan ilk şanslı 5 çiftimizden biri olun , sevgilinizi ü..

Devam
AVRUPA'DA ÜNİVERSİTE HAZIRLIK EĞİTİMİ

ÜLKE Litvanya - KaunasÜNİVERSİTEVytautas Magnus UniversityBÖLÜMHazırlıkSÜRE 1 veya 2 Dönem SİZLERİ DE BEKLİYORUZ...DÜNYANIN SAYILI ÜNİVERSİTELERİNDE HAZIRLIK EĞİTİMİEğitiminize Türkiye'de ya da yurt dışında devam edecek öğrencilerimiz Lisans öncesi bir hazırlık eğitimi almak durumundadırlar.EnglishTunes olarak Lisans eğitiminizin hazırlık eğitimini dünyanın önde gelen üniversitelerinde sağlıyor..

Devam
RİGA TEKNİK ÜNİVERSİTESİNDE HAZIRLIK EĞİTİMİ

ÜLKE Letonya / RigaÜNİVERSİTERiga Technical UniversityBÖLÜMHazırlıkSÜRE1 veya 2 Dönem SİZLERİ DE BEKLİYORUZ...DÜNYANIN SAYILI TEKNİK ÜNİVERSİTESİNDE HAZIRLIK EĞİTİMİEğitiminize Türkiye'de ya da yurt dışında devam edecek öğrencilerimiz Lisans öncesi bir hazırlık eğitimi almak durumundadırlar.EnglishTunes olarak Lisans eğitiminizin hazırlık eğitimini dünyanın önde gelen üniversitelerinde sağlıyoruz. Bu sayede ister ha..

Devam
© 2018 English Tunes. Tüm Hakları Saklıdır. Designed By Alcorp