Fırsatlar

YÜKSEK LİSANS

Dünyanın ilk 1.000 sıralamasındaki Avrupa Üniversitelerinde Yüksek Lisans yapmak istersin değil mi? Hem de ALES ve YDS şartı olmadan.Hem mesleki anlamda kendini geliştirebilmek için hem de akademik yolda üstün başarılar elde edebilmek için iyi bir Yüksek Lisans yapmak gerekir. İyi bir yüksek li..

BÖLÜMÜNÜ AVRUPA'YA NAKİL EDİYORUZ !

Türkiye’de istediğin bölümü mü okuyorsun ? Malesef öğrencilerin %82’si istemedikleri bir bölümde %93’ü ise istemedikleri bir şehirde okuyorlar. Kaderinize razı olmayın kaderinizi kendiniz belirleyin. Türkiye’de istemediğiniz bir üniversitede olabilirsiniz. Avrupa’da Dünya’nın en iyi ilk 1.000 sı..

LETONYA'DA YAZ YABANCI DİL KAMPI

Biz yaz için hazırız, Peki ya siz?ÜLKELetonya / RigaÜNİVERSİTETuriba UniversityKONTENJAN 15 KişiSİZLERİ DE BEKLİYORUZ...LETONYA Letonya’nın başkenti olan Riga’nın nüfusu 641.000’dir. Ülkenin toplam nüfusu ise 1.95 milyondur. Özellikle mimarisi ile dikkat çeken başkent aynı zamanda kültürel zen..

PAÜ İTİRAF ORTAK CANLI YAYIN ÇEKİLİŞİ!

Size bir itirafımız var, çayları demleyin!18 Aralık salı günü saat 22.30'da Englishtunes ve Paü İtiraf ortak canlı yayınımızda birbirinden güzel sürprizlerimiz olacak🎁Avrupa’da eğitim imkanları, yabancı dil eğitimi gibi bir çok konu hakkında merak ettiğiniz bütün sorularınızı cevaplamak için orda o..

Dahası

Galeri

Popüler Şehirler

Duyurular

DİMSİAD ÇÖZÜM ORTAKLIĞI

Dimsiad ve EnglishTunes GEC, tüm değerli Dimsiad üyelerine ve çok kıymetli ailelerine üstün bir ingilizce ve yurtdışı eğitim hizmeti sağlamak, ayrıc..

KOKPİT KOLEJİ ÇÖZÜM ORTAKLIĞI

Kokpit Koleji ve EnglishTunes GEC, Kokpit Koleji ögrencilerine ve velilerine üstün bir Yurt Dışı Eğitim hizmeti sağlamak ve Dünyanın önde gelen Üniver..

KAMPUS EXTREME ÇÖZÜM ORTAKLIĞI

EnglishTunes GEC olarak Kampus Extreme ile siz değerli öğrencilerimizle daha sağlıklı iletişim kurmak , ihtiyaç ve isteklerinizi daha iyi anlamak amac..

YENİLİKLERLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ !

Englishtunes GEC olarak, birçok yeniliklerle çalışmaya devam ediyor ve her gün gelişiyoruz.Bu çalışmalarımız doğrultusunda sizlere her bölgeden daha..

Dahası
logo-2

Bu bir English Tunes markasıdır.

783

Programlar

852

Başvurular

1942

Abonelerimiz

3

Markalarımız

Öğrenci Yorumları

Öğrencilerimizden gelen değerli yorumları sizinle de paylaşmak isteriz!
logo-2

Program detayları ile ilgili bilgi almak için

Çözüm Ortaklarımız

© 2018 English Tunes. Tüm Hakları Saklıdır.